a

BRC Darbuotojai

BRC Servisas

Vilnius

Šaltkalvis - Mechanikas Andrius Gudelis Telefonas +37064047472 El. paštas andrius.gudelis@brc.lt
Šaltkalvis - Mechanikas Deividas Vasiliauskas Telefonas +37063821824 El. paštas deividas.vasiliauskas@brc.lt
Meistras - Priėmėjas Eimantas Čiburas Telefonas +37064079848 El. paštas eimantas.ciburas@brc.lt
  Meistras - Priėmėjas Saulius Biveinis Telefonas +37068539345 El. paštas saulius.biveinis@brc.lt
  Serviso vadovas Kastytis Augulis Telefonas +37065578996 El. paštas kastytis.augulis@brc.lt

Klaipėda

   Meistras - Priėmėjas Ramūnas Slovikas Telefonas +37065054084 El. paštas ramunas.slovikas@brc.lt

Lengvųjų automobilių skyrius

Vilnius

    Lengvųjų automobilių skyriaus vadovas Žilvinas Veiverys Telefonas +37065555923 El. paštas zilvinas.veiverys@brc.lt
  Pirkimų vadybininkas Simonas Sinica Telefonas +37068562050 El. paštas simonas.sinica@brc.lt
 
Pirkimų vadybininkas Gintenis Dauparas Telefonas +37065543830 El. paštas gintenis.dauparas@brc.lt
    Pirkimų vadybininkas Mindaugas Urbonavičius Telefonas +37065678396 El. paštas mindaugas.urbonavicius@brc.lt
  Pardavimų vadybininkas Darius Buliauskas Telefonas +37069992403 El. paštas darius.buliauskas@brc.lt
   Pardavimų vadybininkas Matas Kavoliūnas Telefonas +37065255376 El. paštas matas.kavoliunas@brc.lt
    Pardavimų vadybininkas Andrius Naraškevičius Telefonas +37068539057 El. paštas andrius.naraskevicius@brc.lt

Kaunas

   L. e. p. Kauno atstovybės vadovas Vaidas Sarapinas Telefonas +37069978814 El. paštas vaidas.sarapinas@brc.lt
Registracijos vadybininkas Rimantas Treščenkovas Telefonas +37065620955 El. paštas rimantas.trescenkovas@brc.lt

Klaipėda

   Klaipėdos atstovybės vadovas Vytautas Prūsevičius Telefonas +37065667123 El. paštas vytautas.prusevicius@brc.lt
   Pardavimų vadybininkas Vytautas Daukantas Telefonas +37065655958 El. paštas vytautas.daukantas@brc.lt

Ūkinio transporto skyrius

   Ūkinio transporto skyriaus vadovas Martynas Slovikas Telefonas +37069912766 El. paštas martynas.slovikas@brc.lt
   Pirkimų vadybininkas Paulius Tyla Telefonas +37065077097 El. paštas paulius.tyla@brc.lt
  Vadybininkas Vidmantas Veitas Telefonas +37069991737 El. paštas vidmantas.veitas@brc.lt

BRC Lizingas

    Lizingo vadybininkė Vilma Gavėnaitė Telefonas +37069952492 El. paštas vilma.gavenaite@brc.lt

BRC Techninis skyrius

Vairuotojas mechanikas Eligijus Paciūnas Telefonas +37063393727 El. paštas eligijus.paciunas@brc.lt
  Techninio skyriaus vadovas Audrius Turolevičius Telefonas +37065622382 El. paštas tech@brc.lt

BRC Administracija

    Direktorius Mindaugas Slovikas Telefonas +37068536746 El. paštas mindaugas.slovikas@brc.lt
   Baltijos šalių personalo vadovė Jolita Gudynaitė Telefonas +37065599338 El. paštas jolita.gudynaite@brc.lt
    Finansų analitikas Lukas Cicėnas Telefonas +37062263359 El. paštas lukas.cicenas@brc.lt
   Teisės skyriaus vadovas Nedas Radišauskas Telefonas +37068973509 El. paštas nedas.radisauskas@brc.lt
  Buhalterė Marija Buičik Telefonas +19099 El. paštas marija.buicik@brc.lt
  Buhalterė Edita Dovgialienė Telefonas +19099 El. paštas edita.dovgialiene@brc.lt
   Vyr. buhalterė Irena Jurčiukonienė Telefonas +19099 El. paštas irena.jurciukoniene@brc.lt
  Marketingo vadybininkė Dovilė Buitkutė Telefonas +37068512280 El. paštas dovile.buitkute@brc.lt

📧
Pastabos, Nusiskundimai ir Pasiūlymai
Vardas*
El. paštas*
*Jei pateiksite savo kontaktus, garantuojame operatyvų problemos sprendimą darbo dienos bėgyje. Dėkojame.
Komentarai*
  • Autocentras Vilniuje Senasis Ukmergės kelias 18, Užubalių kaimas, Vilniaus raj. LT-14180
    Tel. +370 5 2431230
    Faksas: +370 52431231
    (Didinti žemėlapį)
  • BRC Trucks Vilniuje Savanorių pr. 247, Vilnius LT-02300
    Tel. +370 52045060
    Faksas: +370 52431231
    (Didinti žemėlapį)
  • Autocentras Kaune Islandijos pl. 6, Kaunas 49170
    Tel. +370 37711740
    Faksas: +370 37711972
    (Didinti žemėlapį)
  • Autocentras Klaipėdoje Tilžės g. 53, Klaipėda LT-91260
    Tel. +370 46314880
    Faksas: +370 46319053
    (Didinti žemėlapį)
Uždaryti žemėlapį