Sunkiojo transporto komanda ir kontaktai

Ūkinio transporto skyrius

Martynas Slovikas

Ūkinio transporto skyriaus vadovas

Martynas Slovikas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 12 766
martynas.slovikas@brc.lt

Simonas Gaidys

Pardavimų vadybininkas

Simonas Gaidys

Vilnius
+370 650 81 201
simonas.gaidys@brc.lt

Vidmantas Veitas

Vadybininkas

Vidmantas Veitas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 91 737
vidmantas.veitas@brc.lt

BRC Lizingas

Vilma Gavėnaitė

Direktorė

Vilma Gavėnaitė

Vilnius
+370 699 52 492
vilma.gavenaite@brc.lt

Paulius Tyla

Lizingo pardavimų vadovas

Paulius Tyla

Vilnius
+370 650 77 097
paulius.tyla@brc.lt

Inga Jonaitienė

Lizingo vadybininkė

Inga Jonaitienė

Vilnius
+370 611 21 317
inga.jonaitiene@brc.lt

Olga Gafurova

Lizingo vadybininkė

Olga Gafurova

Vilnius
+370 652 69 962
olga.gafurova@brc.lt

Samanta Gulevičiūtė

Mokėjimų priežiūros skyriaus vadovė

Samanta Gulevičiūtė

Vilnius
+370 630 36 694
samanta.guleviciute@brc.lt

Jelena Milevskaja

Mokejimų priežiūros skyriaus vadybininkė

Jelena Milevskaja

Vilnius
+370 659 57 749
jelena.milevskaja@brc.lt

BRC Autocentras
Darbo laikas

Pi - Pn 09.00 - 18.00
Š - S Nedirbame

UAB Baltijos Realizacijos Centras

Senasis Ukmergės kelias 18
Užubalių km.
Vilniaus r.
LT-14302
Lietuva

Telefonas: +370 699 12766
El. paštas: trucks@brc.lt

Bankas:

IBAN: LT537180300040467425 (Šiaulių Bankas)
S.W.I.F.T.: CBSBLT26
IBAN: LT767300010000000434 (SwedBank)
S.W.I.F.T.: HABA LT 22
IBAN: LT307044060000312771 (SEB)
S.W.I.F.T.: CBVILT2X

PVM kodas: LT100008989319
Įmonės kodas: 303449416

BRC Finance
Darbo laikas

Pi - Pn 09.00 - 19.00
Š 10.00 - 15.00
S Nedirbame

UAB BRC Finance

Senasis Ukmergės kelias 18
Užubalių km.
Vilniaus r.
LT-14302
Lietuva

Telefonas: +370 699 52492
El. paštas: lizingas@brc.lt

Bankas:

IBAN: LT037300010141473629 (SwedBank)
S.W.I.F.T.: HABA LT 22
IBAN: LT957180300023467419 (Šiaulių bankas)
S.W.I.F.T.: CBSBLT26

PVM kodas: LT100009115017
Įmonės kodas: 303493875

BRC Equipment

Senasis Ukmergės kelias 18
Užubalių km.
Vilniaus r.
LT-14302
Lietuva

Žiūrėti per google maps

Telefonas: +370 699 52492
El. paštas: lizingas@brc.lt

Darbo laikas:
Pi - Pn 09.00 - 19.00
Š 10.00 - 15.00
S Nedirbame

BRC Trucks Vilnius

Savanorių pr. 247
Vilnius
LT-02300
Lietuva

Žiūrėti per google maps

Telefonas: +370 699 12766
El. paštas: trucks@brc.lt

Darbo laikas:
Pi - Pn 09.00 - 18.00
Š - S Nedirbame

BRC Autocentras Klaipėda

Tilžės g. 53
Klaipėda
LT-91260
Lietuva

Žiūrėti per google maps

Telefonas: +370 685 50 975‬
El. paštas: klaipeda@brc.lt

Darbo laikas:
Pi - Pn 09.00 - 18.00
Š 10.00 - 15.00
S Nedirbame

BRC Servisas Klaipėda

Tilžės g. 53
Klaipėda
LT-91260
Lietuva

Žiūrėti per google maps

Telefonas: +370 650 54084
El. paštas: info@brc.lt

Darbo laikas:
Pi - Pn 09.00 - 18.00
Š - S Nedirbame

BRC Servisas Vilnius

Senasis Ukmergės kelias 18
Užubalių km.
Vilniaus r.
LT-14302
Lietuva

Žiūrėti per google maps

Telefonas: +370 655 78996
El. paštas: info@brc.lt

Darbo laikas:
Pi - Pn 09.00 - 19.00
Š 10.00 - 15.00
S Nedirbame