- ×

Mūsų komanda

Mūsų įmonė per 20 metų sukaupė ne tik naudingą patirtį automobilių rinkoje, bet ir užsiaugino
profesionalią komandą, kuri kiekvienais metais auga. Junkis prie mūsų.

Karjera

Lengvųjų automobilių skyrius


Lengvųjų automobilių skyriaus vadovas

Žilvinas Veiverys

Vilnius
+370 655 55923 zilvinas.veiverys@brc.lt
EN RU DE
Pardavimų vadybininkas

Mindaugas Šiuika

Vilnius
+370 638 84891 mindaugas.siuika@brc.lt
Pardavimų vadybininkas

Evaldas Narkevičius

Vilnius
Pirkimų vadybininkas

Justinas Paulius Puciata

Vilnius
+370 685 26847 justinas.puciata@brc.lt
Pirkimų vadybininkas

Vaidas Sarapinas

Vilnius
+370 699 78814 vaidas.sarapinas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Matas Kavoliūnas

Vilnius
+370 652 55376 matas.kavoliunas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Andrius Naraškevičius

Vilnius
Pirkimų vadybininkas

Tomas Sungaila

Klaipėda
+370 685 50975 tomas.sungaila@brc.lt
EN RU DE
Klaipėdos atstovybės vadovas

Vytautas Prūsevičius

Klaipėda
Registracijos vadybininkas

Vytautas Daukantas

Klaipėda

Ūkinio transporto skyrius


Ūkinio transporto skyriaus vadovas

Martynas Slovikas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 12766 martynas.slovikas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Simonas Gaidys

Vilnius
+370 650 81201 simonas.gaidys@brc.lt
Vadybininkas

Vidmantas Veitas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 91737 vidmantas.veitas@brc.lt
RU

BRC Lizingas


Direktorė

Vilma Gavėnaitė

Vilnius
+370 699 52492 vilma.gavenaite@brc.lt
EN RU DE
Lizingo vadybininkas

Paulius Tyla

Vilnius
+370 650 77097 paulius.tyla@brc.lt
EN RU
Skolų skyriaus vadovė

Samanta Gulevičiūtė

Vilnius
Lizingo vadybininkė

Jelena Milevskaja

Vilnius
+370 640 75248 jelena.milevskaja@brc.lt

BRC Techninis skyrius


Vairuotojas mechanikas

Eligijus Paciūnas

Vilnius
+370 633 93727 eligijus.paciunas@brc.lt
Techninio skyriaus vadovas

Audrius Turolevičius

Vilnius
+370 656 22382 tech@brc.lt
RU

BRC Servisas


Meistras - Priėmėjas

Eimantas Čiburas

Vilnius
Šaltkalvis - Mechanikas

Deividas Vasiliauskas

Vilnius
Šaltkalvis - Mechanikas

Gediminas Bluzma

Vilnius
Tiekėjas

Aurimas Bieliauskas

Vilnius
Serviso vadovas

Saulius Biveinis

Vilnius
+370 685 39345 saulius.biveinis@brc.lt
RU
Meistras - Priėmėjas

Ramūnas Slovikas

Klaipėda
+370 650 54084 ramunas.slovikas@brc.lt
EN RU

BRC Administracija


Direktorius

Mindaugas Slovikas

Vilnius
Teisės skyriaus vadovas

Nedas Radišauskas

Vilnius
Vyr. buhalterė

Irena Jurčiukonienė

Vilnius
Buhalterė

Marija Buičik

Vilnius
Finansų analitikas

Lukas Cicėnas

Vilnius
Telemarketingo vadybininkė

Kamilė Levanauskaitė

Vilnius
Biuro administratorė

Sandra Očikaitė

Vilnius
+370 655 99338 sandra.ocikaite@brc.lt
Buhalterė

Ramunė Špokė

Vilnius
Marketingo vadybininkė

Justina Jasinskė

Vilnius
+370 685 12280 justina.jasinske@brc.lt
Kilnojamojo turto vertintojas

Mantas Žukauskas

Vilnius
+370 650 30075 mantas.zukauskas@brc.lt
;