- ×

Mūsų komanda

Mūsų įmonė per 20 metų sukaupė ne tik naudingą patirtį automobilių rinkoje, bet ir užsiaugino
profesionalią komandą, kuri kiekvienais metais auga. Junkis prie mūsų.

Karjera

Lengvųjų automobilių skyrius


Pardavimų vadybininkas

Evaldas Narkevičius

Vilnius
+370 640 82 159 evaldas.narkevicius@brc.lt
Pardavimų vadybininkas

Justinas Puciata

Vilnius
+370 685 26 847 justinas.puciata@brc.lt
Pirkimų vadybininkas

Vaidas Sarapinas

Vilnius
+370 699 78 814 vaidas.sarapinas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Matas Kavoliūnas

Vilnius
+370 652 55 376 matas.kavoliunas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Andrius Naraškevičius

Vilnius
Pirkimų vadybininkas

Tomas Sungaila

Klaipėda
+370 685 50 975 tomas.sungaila@brc.lt
EN RU DE
Klaipėdos atstovybės vadovas

Vytautas Prūsevičius

Klaipėda
Registracijos vadybininkas

Vytautas Daukantas

Klaipėda
+370 656 55 958 vytautas.daukantas@brc.lt
EN RU

Ūkinio transporto skyrius


Ūkinio transporto skyriaus vadovas

Martynas Slovikas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 12 766 martynas.slovikas@brc.lt
EN RU
Pardavimų vadybininkas

Simonas Gaidys

Vilnius
+370 650 81 201 simonas.gaidys@brc.lt
Vadybininkas

Vidmantas Veitas

BRC Trucks Vilnius
+370 699 91 737 vidmantas.veitas@brc.lt
RU

BRC Lizingas


Direktorė

Vilma Gavėnaitė

Vilnius
+370 699 52 492 vilma.gavenaite@brc.lt
EN RU DE
Lizingo vadybininkas

Paulius Tyla

Vilnius
+370 650 77 097 paulius.tyla@brc.lt
EN RU
Skolų skyriaus vadovė

Samanta Gulevičiūtė

Vilnius
+370 630 36 694 samanta.guleviciute@brc.lt
Lizingo vadybininkė

Jelena Milevskaja

Vilnius
+370 640 75 248 jelena.milevskaja@brc.lt

BRC Techninis skyrius


Vairuotojas mechanikas

Eligijus Paciūnas

Vilnius
+370 633 93 727 eligijus.paciunas@brc.lt
Techninio skyriaus vadovas

Audrius Turolevičius

Vilnius
+370 656 22 382 tech@brc.lt
RU

BRC Servisas


Meistras - Priėmėjas

Eimantas Čiburas

Vilnius
Šaltkalvis - Mechanikas

Deividas Vasiliauskas

Vilnius
Šaltkalvis - Mechanikas

Gediminas Bluzma

Vilnius
Tiekėjas

Aurimas Bieliauskas

Vilnius
+370 650 51 379 aurimas.bieliauskas@brc.lt
Šaltkalvis - Mechanikas

Gžegož Mučin

Vilnius
Serviso vadovas

Saulius Biveinis

Vilnius
+370 685 39 345 saulius.biveinis@brc.lt
RU
Meistras - Priėmėjas

Ramūnas Slovikas

Klaipėda
+370 650 54 084 ramunas.slovikas@brc.lt
EN RU

BRC Administracija


Direktorius

Mindaugas Slovikas

Vilnius
+370 685 36 746 mindaugas.slovikas@brc.lt
EN RU DE
Teisės skyriaus vadovas

Nedas Radišauskas

Vilnius
Vyr. buhalterė

Irena Jurčiukonienė

Vilnius
Buhalterė

Marija Buičik

Vilnius
Finansų analitikas

Lukas Cicėnas

Vilnius
Telemarketingo vadybininkė

Kamilė Levanauskaitė

Vilnius
+370 640 48 100 kamile.levanauskaite@brc.lt
Buhalterė

Ramunė Špokė

Vilnius
Marketingo vadybininkė

Justina Jasinskė

Vilnius
+370 685 12 280 justina.jasinske@brc.lt
Kilnojamojo turto vertintojas

Mantas Žukauskas

Vilnius
+370 650 30 075 mantas.zukauskas@brc.lt
Personalo vadybininkė – administratorė

Oksana Kavaliauskienė

Vilnius
;